پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 20:34
نویسنده : مهدی یار
نتیجه تصویری برای عکس تئو بیچ نوزادی که 8 دقیقه مرده بود
بچه‌ای که هشت دقیقه اول زندگی‌اش مرده بود، به طرز معجزه‌آسایی زنده شد.
بچه‌ای که هشت دقیقه اول زندگی‌اش مرده بود، به طرز معجزه‌آسایی زنده شد. قلب تئو بیج وقتی به دنیا آمد ضربان نداشت و باعث شد والدینش «طولانی‌ترین هشت دقیقه» عمرشان را تجربه کنند.
هنگامی که این اتفاق افتاد پزشکان با عجله به دنبال احیای نوزاد بودند و سرانجام موفق به انجام این کار شدند و آرامش را به والدین نوزاد برگرداندند. حالا نوزاد پنج ماهه کاملا سالم است.راشل چری، مادر ۳۰ ساله تئو گفت: «وقتی زایمان می‌کنید، همه‌ی چیزی که می‌خواهید بشنوید، صدای اولین گریه بچه‌تان است. اما وقتی تئو به دنیا آمد، هیچ خبری از گریه نبود. منتظر ماندم و منتظر ماندم و صدای داد و گریه‌اش را نشنیدم. فهمیدم مشکلی پیش آمده در چهره‌ی پزشکان که شوکه بودند خیره شدم و پرسیدم که حال بچه‌ام خوب است یا نه، و جوابی نشنیدم. فکر کردم بچه‌ام مرده.»اما راشل وقتی صدای دکتر و همسرش آدام ۲۹ ساله را شنید دانست که پسرشان احیا شده.
او گفت: «زمان خیلی به کندی پیش می‌رفت. به عنوان یک مادر برایم غیرقابل تحمل بود که در همان اتاقی باشم که بچه‌ام مرده. بعد از هشت دقیقه که به او اکسیژن رسید زنده شد. وقتی به ما گفتند او زنده است من و آدام نفسی به راحتی کشیدیم. من هم مثل همه‌ی مادرها دلم می‌خواست بچه‌ام را در آغوش بگیرم و آرام‌اش کنم.»
(منبع: دیلی میل)

:: مرتبط با: دانستنی ها علمی , نکات بهداشتی , زایمان طبیعی , پیک سلامتی , دوران جنینی , عجیبترینها , زایمان , ولادت , نوزاد , مرگ ,
 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic